חזון

אילן'ס הוא עסק של אנשים שעובדים עם אנשים: אורחים, חברים לעבודה, ספקים והקהילה שלנו. באילן'ס אנו מאמינים כי צוות מוביל מורכב מאנשים יוצאי דופן,

להפיץ את אהבת הקפה האיכותי ע"י יצירת בתים של קפה המזמינים אותך לגלות, ליהנות, ללמוד, ולחיות את תרבות הקפה מוצריה ומנהגיה.

להלן הערכים שמנחים אותנו בעבודתנו היומיומית והופכים את חווית הקפה שאנו מציעים לך, למיוחדת.

ידע
אנחנו באילן'ס מאמינים כי ידע, מומחיות ומקצועיות הם הכוח שלנו. ידע הוא הנכס שהופך אותנו לשונים וגורם עיקרי לאורחים ולאורחים פוטנציאלים להעדיף אותנו על פני המתחרים. אצלנו לימוד מתמיד, רכישת ידע והפצתו הם דרך חיים ושיטת עבודה.

אישי
אילן'ס הוא עסק של אנשים שעובדים עם אנשים: אורחים, חברים לעבודה, ספקים והקהילה שלנו. באילן'ס אנו מאמינים כי צוות מוביל מורכב מאנשים יוצאי דופן, שיוצרים יחד שלם הגדול מסך חלקיו. לכן אנו מעודדים יחס חם ואישי, אחריות אישית ויושר, מצוינות אישית, יוזמה אישית ושירות אישי.

איכות
אנחנו באילן'ס אובססיביים לאיכות: איכות חומרי הגלם, טריות המוצרים, איכות הטעם, איכות התצוגה, איכות השירות ויותר מהכל - איכות האוצר האנושי.

אתגר
אנחנו באילן'ס מאתגרים את עצמנו יום יום, בכלמה שאנו עושים, זו האנרגיה שלנו. אנחנו להוטים לדעת יותר, להיות טובים יותר וליהנות יותר. אנחנו מאתגרים את אורחינו לרצות, לגלות, לטעום ולהתלהב מתרבות הקפה. ניהול קשרי העבודה ושירות האורחים מהווים עבורנו אתגר מתמיד לשיפור.

יצירתיות
אנחנו באילן'ס מאמינים כי יצירתיות היא מפתח להנאה שלנו ושל אורחינו. יצירתיות הינה תנאי להתחדשות ותנאי להצלחתנו. לכן אנו שואפים לעשות את הדברים בדרך המיוחדת שלנו, ליצור עניין, לחדש ולהפתיע עם חיוך וקריצה.